26 maja 2015 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Mamy i Taty, na którą otrzymaliśmy piękne zaproszenia od naszych dzieci. Sala szkolna stała się sceną, na której dzieci z klas 0-III w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Występ rozpoczęły najmniejsze dzieciaczki z oddziału przedszkolnego, które urzekły nas pięknie wykonanymi tańcem. Następnie były wierszyki, piosenki wykonane przez dzieci troszeczkę starsze. Dzieci za swoje piękne występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec otrzymaliśmy od naszych pociech  piękne życzenia oraz własnoręcznie wykonane przepiękne upominki. Uściskom i całusom nie było końca, niejednemu z nas popłynęła łezka wzruszenia. Po prezentacji słowno–muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.
Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem.
Takie spotkania jak to z okazji „Dnia Mamy i Taty” są okazją do pielęgnacji tych pięknych wartości. My rodzice bardzo cieszymy się, że mamy możliwość uczestniczyć co roku w tej pięknej uroczystości i bardzo wszystkim, a szczególnie naszym dzieciom, dziękujemy.

Mama pierwszaka, pani Agnieszka Ciura

No Images found.