Dnia 29 kwietnia 2015 roku, cztery uczennice naszej szkoły  Kinga Bajda, Justyna Czarnota, Amelia Kołodziej i Natalia Ziaja wraz z nauczycielką języka angielskiego udały się do Szkoły Podstawowej numer 2 w Chmielniku na Gminny Konkurs Języka Angielskiego pod hasłem „English Master”.    O godzinie 10:00 wraz z pozostałymi dwudziestoma pięcioma uczestnikami konkursu rozpoczęły pisanie testu, sprawdzającego wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa anglojęzycznego. Po zakończonym konkursie każdy z uczestników udał się na mały poczęstunek, przygotowany przez organizatorów konkursu. Komisja konkursowa oceniała w tym czasie prace pisemne dzieci.    Dziewczynki z naszej szkoły popisały się swoją wiedzą i determinacją, zdobywając w konkursie dyplomy i nagrody w postaci gadżetów. Po godzinie dwunastej wszystkie razem z nauczycielką wróciły do szkoły na lekcję języka polskiego.