Piątek 9.06.2017 r przywitał uczniów oddziału przedszkolnego oraz kl. 1 piękną słoneczną pogodą, która sprzyjała planowanej wycieczce krajoznawczej, której program obejmował zwiedzanie Powozowni i Oranżerii w Łańcucie oraz zabawy integracyjne na Sali zabaw „Bajkolandia” w Handzlówce.

Po dotarciu do Łańcuta podzieleni na dwie grupy pod opieka pań przewodniczek zwiedzaliśmy jedną  z najpiękniejszych rezydencji magnackich w Polsce wybudowaną w XVII w. przez  Stanisława Lubomirskiego – Zamek Królewski a dokładnie Powozownie gdzie mogliśmy zobaczyć kolekcję 55 zabytkowych pojazdów konnych, i ściany hali, które były ozdobione kolekcją trofeów – zdobytych podczas polowań do Afryki (żyrafa, bawoły, nosorożce). Następnie, zachwycając się  malowniczym parkiem w stylu angielskim, udaliśmy się do Oranżerii, gdzie zobaczyliśmy egzotyczne rośliny, żółwie, rybki i inne zwierzątka

Następnym punktem naszej wycieczki było dotarcie do Sali zabaw „ Bajkolandia” w Handzlówce gdzie po pysznym poczęstunku wspólnie integrowaliśmy się podczas wszelakich zabaw.

Zmęczeni ale w wspaniałych humorach, żałując, że czas tak szybko płynie wróciliśmy do szkoły gdzie odebrali nas rodzice. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam aby czas spędzony podczas wycieczki był czasem udanym i bezpiecznym.

No Images found.

Więcej zdjęć w galerii linku: http://imgur.com/a/pvqxF