KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stefana Kard. Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej zawiesza funkcjonowanie szkoły od 12 do 25 marca br. W okresie tym nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Apel do rodziców i uczniów !

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji, do 25 marca br. przedszkola, szkoły i inne placówki oświatowe nie będą pracowały. Decyzja o czasowym zamknięciu placówek oświatowych ma zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Minister zaapelował też do rodziców i uczniów: – Nie traktujcie tych dwóch tygodni jako dodatkowych ferii. To czas, który ma zabezpieczyć waszych bliskich przed ewentualnym zarażeniem. Wykorzystajcie ten czas jako szansę na pogłębienie swojej wiedzy w tych dziedzinach, które was szczególnie interesują. Wasi wychowawcy, nauczyciele na pewno wam w tym pomogą.

– Nie ma potrzeby zmian w kalendarzu obecnego roku szkolnego – poinformował minister edukacji. Jego zdaniem, nawet przy dwutygodniowej przerwie podstawa programowa może zostać zrealizowana.

Nauczyciele naszej szkoły  będą wspierali swoich uczniów w nauce i przekazywali materiały do samodzielnej pracy w domu za pośrednictwem:

  • dziennika elektronicznego;
  • platformy MEN epodreczniki.pl

Ważne informacje i ogłoszenia będziemy na bieżąco zamieszczać na stronie internetowej szkoły. Do odwołania zostają zawieszone zajęcia na basenie oraz zajęcia sportowe Juventus Academy.

Dyrektor Szkoły
Halina Drążek