Dnia 16 maja 2023 roku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków Anglojęzycznych, którego byliśmy gospodarzami. O godzinie 10:00 przybyli do nas uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Chmielnik, wraz ze swoimi nauczycielkami języka angielskiego.  W tym roku gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zabratówce i Szkoły Podstawowej nr 2 w Chmielniku. Każda  grupa aktorska miała za zadanie zaprezentować przedstawienie w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowali  uczniowie klasy 4 i 5, którzy zaprezentowali bajkę „Little Red Riding Hood”. Przedstawienia wypadły świetnie. Każda szkoła zaprezentowała się na wysokim poziomie. Wszyscy dobrze  się bawiliśmy. Po części oficjalnej nadszedł czas na mały poczęstunek, po czym nastąpiło rozdanie nagród i dyplomów.
Wszystkim uczestnikom  przeglądu należą się wielkie brawa za pracę, a nauczycielom opiekunom  podziękowania za przygotowanie uczniów do występów.