Ukoronowaniem okresu przedświątecznego w naszej szkole było przedstawienie szkolne „Opowieść Wigilijna” na podstawie powieści Karola Dickensa, które odbyło się w piątek, 19 grudnia 2014 roku, przygotowane przez uczniów klas 4-6 pod kierunkiem p.  Magdaleny Maruszak i p. Kingi Kalinowskiej.

W przestawieniu mamy możliwość  obejrzenia krótkich filmików wykonanych przez uczennice klasy 6, jak również możliwość obcowania z j.angielskim. Przypominamy, była to  historia skąpca, którego wydarzenia nocy wigilijnej odmieniają i roztapiają jego twarde serce, która sprawiła poruszenie w wielu sercach i wywołała wzruszenie, zadumę i radość pośród widzów.

Wszyscy uczniowie biorący udział  zarówno w przedstawieniu, jak i w jego przygotowaniu, otrzymali duże brawa. Poniżej przedstawiamy tych, którzy przyczynili się do powstania spektaklu:

Kinga Bajda, Justna Czarnota, Bartłomiej Szczepański, Mateusz Bajda, Paulina Kucaj, Klaudiusz Murias, Klaudia Rokita, Klaudia Ziaja, Gabriela Bartoszek, Kinga Ciura, Weronika Ciura, Piotr Murias, Konrad Szczepański, Maria Nazimek.

Wszystkim Aktorom serdecznie dziękujemy.

No Images found.