20 kwietnia wzięliśmy udział w „Przeglądzie Wiersza i Piosenki”,  dla dzieci przedszkolnych  zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Chmielniku. Wystąpili: Patrycja Bajda, Wiktoria Bębenek, Kamil Ciura, Wiktor Kołodziej i Kacper Szydełko.

26 maja w czasie uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty,  podziękowaliśmy naszym Kochanym Rodzicom, za ich trud, cierpliwość i bezgraniczną miłość.

31 maja wystąpiliśmy podczas rodzinnego festynu, zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka przez Stowarzyszenie Nasza Wola. Zaśpiewaliśmy i wykonaliśmy dwa tańce, po których publiczność wręcz oszalała i nagrodziła nas gromkimi brawami.

W obecnym roku szkolnym cieszymy się z odnowionej sali i nowych, pięknych pomocy dydaktycznych i zabawek, które otrzymaliśmy z Projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Bawimy i uczymy się razem”.

28 maja uczciliśmy pamięć patrona szkoły Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wykonana przez nas kapliczka jest wyrazem  wdzięczności za opiekę nad nami i naszą szkołą.

No Images found.