Dnia 18 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbył się Gminny Przegląd Teatrzyków Anglojęzycznych, którego byliśmy gospodarzami. O godzinie 10:00 przybyli do nas uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Chmielnik, wraz ze swoimi nauczycielkami języka angielskiego. Każda grupa aktorska miała za zadanie zaprezentować scenkę anglojęzyczną na wybrany przez siebie temat. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 4 – Kinga Bajda, Justyna Czarnota, Amelia Kołodziej i Natalia Ziaja. Przedstawienia wypadły świetnie. Każda szkoła zaprezentowała scenki na wysokim poziomie. Wszyscy dobrze  się bawiliśmy. Po części oficjalnej nadszedł czas na mały poczęstunek, po czym nastąpiło rozdanie nagród i dyplomów.
Wszystkim uczestnikom  przeglądu należą się wielkie brawa za pracę, a nauczycielom opiekunom  podziękowania za przygotowanie uczniów do występów.
Na koniec pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim  tym, którzy bezpośrednio wpłynęli na organizację tego święta – panu Dyrektorowi Pawłowi Baranowi, za wsparcie i pomoc w organizacji,  pani Magdalenie Bąk-Maruszak, która była dobrym aniołem  naszego przeglądu  i wspierała nas na każdym etapie przygotowań,  pani Jolancie Wójcik, która pomogła nam w tworzeniu niepowtarzalnego wystroju sali gimnastycznej, paniom Alicji Nizioł i Wandzie  Murias, które przygotowały poczęstunek dla naszych gości oraz uczniom klasy 6, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w namalowanie pięknych dekoracji tematycznych.

Dziękuję p. K. Kalinowska

No Images found.