Każdego roku tłumy ludzi spotykają się na placach i ulicach miast, aby wspólnie – tańcem  i muzyką – wychwalać Pana. Świętując, w ten sposób zaznaczamy naszą pamięć o Janie Pawle II, który błogosławił dziełu LEDNICA 2000 od samego początku.

Tancerze Ledniccy z Podkarpacia zaprosili nas w dniu 18 maja 2018 r. na FISHMOB 2018.  Akcja odbyła się przy Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej – na terenie ogrodów Bernardyńskich o godzinie 16:00.

Udział w akcji wzięły członkinie (uczennice z klasy VI: Agnieszka, Gabrysia, Madzia, Nikola i Paulinka) Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunką i asystentką  p. Andżeliką.. Akcja ta była bliska dnia rocznicy  urodzin Papieża Polaka  – 18  maja. Była również zaproszeniem od Tancerzy Lednickich z Podkarpacia do udziału w XXII Spotkaniu Młodych LEDNICA 2000, które odbędzie się   2 czerwca 2018 r. pod hasłem " JESTEM!"

Chociaż Akcja FISHMOB 2018 trwała jedną godzinę, to wszyscy wspaniale się bawiłyśmy, o czym świadczą zdjęcia. Poczułyśmy także przez chwilę charakter spotkania Lednickiego. Może kiedy członkinie będą starsze poczują potrzebę i zdecydują o udziale w kolejnym Spotkaniu Młodych w Lednicy.

Opiekun SKC Wiesława Jacek – Zawiło

No Images found.