Szanowni Państwo,
w związku z wystąpieniem epidemii wirusa wywołującego chorobę COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników oraz osób prowadzących spotkania, zajęcia z uczniami w dotychczasowej formie zostały odwołane. Nie znaczy to jednak, że wstrzymaliśmy nasze działania. Wręcz przeciwnie. Przygotowaliśmy LEKCJE ONLINE, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

  Dla szkół podstawowych są to LEKCJE ONLINE:

 • KLASY IV-V
 • LEKCJA NR 5 MAM PRAWO DO…. to krótki przekaz opracowany przez Rzecznika Praw Dziecka, w którym w ciekawy i dostosowany do odbiorcy sposób przedstawione są podstawowe prawa dziecka. Jednocześnie podane są kontakty, pod którymi każde dziecko, które znalazło się w trudnej dla siebie sytuacji może szukać pomocy.
 • KLASY VI-VIII – „_Przygody z Paragrafem_ inaczej niż zwykle", który składa się z kilku propozycji dotyczących funkcjonowania ustroju RP:
  * LEKCJA NR 1 ADMINISTRACJA RZĄDOWA
  * LEKCJA NR 2 USTRÓJ RP  WŁADZA USTAWODAWCZA
  * LEKCJA NR 3 USTRÓJ RP  WŁADZA WYKONAWCZA
  * LEKCJA NR 4 USTRÓJ RP  WŁADZA SĄDOWNICZA

  Spotkania przewidziane są trzy razy w tygodniu (we wtorki, środy i czwartki), w godzinach 10:00 – 14:00. Zajęcia trwają ok. 30 minut.

 WSZYSTKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE CAŁEGO PROJEKTU LEKCJI ONLINE ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/lekcje-online